Bu İçeriği Paylaş
11 Aralık 2017 Pazartesi

AK PARTİ’DEN VALİ’YE ZİYARET

AK Parti Muş İl Başkanı Rahmetullah Yaktı, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Muş Valisi Aziz Yıldırım’ı makamında ziyaret etti


Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla düzenlenen kongres ile başkanlığa seçilen Rahmetullah Yaktı, yeni ekibiyle beraber teşekkür ziyaretlerine başladı. İlk olarak Muş Valisi Aziz Yıldırım’ı makamında ziyaret eden Başkan Yaktı, yeni yönetim kurulu ile ilgili Vali Yıldırım’a bilgiler verdi. Muş’ta her kesimi kucaklayan bir teşkilat kurduklarını ifade eden Başkan Yaktı, Allah’ın izniyle ilimize başarılı hizmetler yapacaklarını belirtti

 
Bu içerik 314 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
11. ULUSAL SPOR BİLİMLERİ ÖĞRENCİ KONGRESİ SONA ERDİ 11. ULUSAL SPOR BİLİMLERİ ÖĞRENCİ K.. Muş Alparslan Üniversitesinin ev sahipliğinde Spor Bilimleri Derneği’nin katkıla..
0 yorum GÜNCEL - 24.4.2018
“MUŞ İLİ DOĞAL TARIM VE HAYVANCILIK POTANSİYELİNİN SONUÇ DEĞERLENDİRMESİ” “MUŞ İLİ DOĞAL TARIM VE HAYVANCILIK.. Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) Mühendislik Mimarlık Fakültesi Öğretim Üyesi Yr..
0 yorum GÜNCEL - 24.4.2018
OKULLAŞMA ORANININ EN DÜŞÜK OLDUĞU İL MUŞ OLDU OKULLAŞMA ORANININ EN DÜŞÜK OLDUĞU .. Türkiye genelinde ortaöğretimde net okullaşma oranın en düşük olduğu il yüzde 50..
0 yorum EĞİTİM - 24.4.2018
Üye Bilgi