Bu İçeriği Paylaş
11 Aralık 2017 Pazartesi

AK PARTİ’DEN VALİ’YE ZİYARET

AK Parti Muş İl Başkanı Rahmetullah Yaktı, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Muş Valisi Aziz Yıldırım’ı makamında ziyaret etti


Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla düzenlenen kongres ile başkanlığa seçilen Rahmetullah Yaktı, yeni ekibiyle beraber teşekkür ziyaretlerine başladı. İlk olarak Muş Valisi Aziz Yıldırım’ı makamında ziyaret eden Başkan Yaktı, yeni yönetim kurulu ile ilgili Vali Yıldırım’a bilgiler verdi. Muş’ta her kesimi kucaklayan bir teşkilat kurduklarını ifade eden Başkan Yaktı, Allah’ın izniyle ilimize başarılı hizmetler yapacaklarını belirtti

 
Bu içerik 225 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
120 BİN ÖĞRENCİ YARIYIL TATİLİNE ÇIKTI 120 BİN ÖĞRENCİ YARIYIL TATİLİNE ÇI.. Muş’ta, 2017-2018 eğitim öğretim yılı yarıyıl tatili münasebetiyle Merkez İmam H..
0 yorum EĞİTİM - 20.1.2018
KÖYLERDE KIŞ ÇİLESİ SÜRÜYOR KÖYLERDE KIŞ ÇİLESİ SÜRÜYOR.. Bu yıl kış aylarının normal geçtiği Muş'ta, özellikle kırsal bölgelerde yaşayan ..
0 yorum YAŞAM - 20.1.2018
KÖYLERDE ATLI KIZAKLA HAYVANLARINA BAKIYORLAR KÖYLERDE ATLI KIZAKLA HAYVANLARINA .. Varto İlçesinde besiciler, atlı kızakla hem hayvanlarına yem götürüyor hem de kö..
0 yorum GÜNCEL - 20.1.2018
Üye Bilgi