Bu İçeriği Paylaş
29 Nisan 2018 Pazar

ÇAĞLAR BAŞVURUSUNU YAPTI

Adalet ve Kalkınma Partisi Muş Milletvekili aday adaylığı için dün resmi başvurusunu yapan Medeni Çağlar, “Muş’umuza ve ülkemize hayırlı olsun. Bu hizmeti en iyi şekilde yapabileceğime inanıyorum” dedi


24 Haziran’da yapılacak olan genel seçimler için aday adayları resmi başvurularını yapmaya başladı. Muş’ta en çok ilgi gören partilerin başında gelen AK Parti’de dün hareketli saatler yaşandı. 1 Kasım 2015 yılında yapılan genel seçimlerde AK Parti’nin 3’üncü sırasında yer alan Medeni Çağlar 27. Dönem Milletvekilliği aday adaylığı başvurusunda bulundu.

AK Parti Muş İl Başkanlığı’nı ziyaret eden ve başvuru dosyasını AK Parti Muş İl Başkan Yardımcısı Abdulbaki Elpe’ye veren Medeni Çağlar, “AK Parti’nin güçlü kadrolarıyla geçmişten itibaren tanışıyoruz. Her fırsatta bize ilgi ve alakalarını gösterdiler. Bugünde güler yüzle bizleri karşıladılar. İlimiz ve ülkemiz için hayırlı olsun diyorum” dedi.

Türkiye’nin çok zor bir süreçten geçtiğini ifade eden Çağlar, “Bugün ülkemizin başında öyle bir lider var ki, geride bıraktığımız süre içerisinde çağ atlattı, devrim yaptı. Hizmetlerle, yatırımlarla ülkemizin en ücra köşesini şenlendirdi, modern bir görünüme kavuşturdu. Dünyanın en güçlü ülkelerinin bile gıpta ettiği yatırımlara imza atıldı, projeler hayata geçirildi. Daha iyisini yapmak ve Türkiye’yi ekonomisi en güçlü on ülke arasına koymak için var gücüyle çalıştığını görüyoruz. Böyle bir liderle yol yürümek, dava arkadaşlığı etmek bizim için en büyük onurdur, gururdur” diye konuştu.

Adalet ve Kalkınma Partisi’nde 2015 yılında milletvekili adayı olduğunu ve kentin dört bir tarafında sürdürülen seçim çalışmalarına katıldığında yoğun bir ilgi ile karşılaştığını sözlerine ekleyen Medeni Çağlar şunları söyledi: “Siyasette vefa çok önemli bir husustur. Muş halkı bize geçmişte büyük bir teveccüh gösterdi. Buna layık olmak ve onlara hizmetin en iyisini sunmak için yeniden aday adayı oldum. Muş’un sorunlarını biliyorum. Vatandaşların dertlerini, sıkıntılarını, beklentilerini çok iyi bilen biriyim. Milletvekili olursam bu sorunları en kısa sürede çözüme kavuşturacağım. Halkın refahı için var gücümle çalışacağım. 24 Haziran seçimlerinde aday adayı olan tüm arkadaşlarımıza başarılar diliyor, Allah memleketimiz için kim hayırlı ise ona nasip etsin diyorum. Partimizin cefakar, fedakar kadrolarına da ayrıca teşekkür ediyor, bu süreçte başarılar diliyorum”.

 
Bu içerik 660 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
CUMHUR İTTİFAKI, TARİHSEL BLOK VE DENGE (3) CUMHUR İTTİFAKI, TARİHSEL BLOK VE D.. Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) Sosyoloji Bölüm Başkan Yardımcısı Dr. Öğretim Ü..
0 yorum GÜNCEL - 25.5.2018
MEHMETÇİK İÇİN TANK GÖRÜNÜMLÜ ROBOT TASARLADILAR MEHMETÇİK İÇİN TANK GÖRÜNÜMLÜ ROBOT.. Muş Rekabet Kurumu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, terörle mücadel..
0 yorum GÜNCEL - 25.5.2018
BELEDİYE MEYDANINDA BİRİNCİ KAT ASFALT KAPLAMA ÇALIŞMALARI BAŞLADI BELEDİYE MEYDANINDA BİRİNCİ KAT ASF.. Üst yapı projesi kapsamında Belediye hizmet binaları önünde başlatılan çalışmala..
0 yorum GÜNCEL - 25.5.2018
Üye Bilgi