Bu İçeriği Paylaş
11 Ocak 2018 Perşembe

BİLGİ EVİNDE ÖĞRENCİLER KIYASIYA YARIŞTI

Her gün farklı etkinliklerle vatandaşların en uğrak yeri haline gelen Muratpaşa Mahallesi Bilgi Evinde 7’nci sınıflara yönelik bilgi yarışması düzenlendi


Hizmete açıldıktan sonra çocukların, öğrencilerin ve bayanların ikinci evi olarak kullandığı Muratpaşa Mahallesi Bilgi Evi, son olarak Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu öğrencilerinin Bilgi Yarışması’na ev sahipliği yaptı. Okul yönetimi tarafından hazırlanan sorularla kıyasıya yarışan öğrenciler, unutulmaz bir gün yaşadı. Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Müdürü Arzu Uslu ve öğretmenler nezaretinde gelen öğrencilerle yakından ilgilenen Bilgi Evinde görevli personeller, tesisteki faaliyetlerle ilgili kendilerini bilgilendirdi.

Okul Müdürü Arzu Uslu, Muş’a ve Muratpaşa Mahallesi’ne böylesine güzel bir kompleksi kazandırdığı için Belediye Başkanı Feyat Asya ve ekibine teşekkür etti. Bilgi Evlerinin, eğitim konusunda öğrencilerin her türlü ihtiyacına cevap verdiğini kaydeden Uslu, “Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu olarak 7. sınıf öğrencilerimize yönelik bilgi yarışması düzenledik. Yarışmamızın final bölümünü Muratpaşa Mahallesi Bilgi Evinde gerçekleştirerek çocuklara farklı bir ortamı görmelerini sağladık. Bunu yaparken hem öğrencilerimizin kişisel gelişimine katkı sunmayı hem de eğlenmelerini amaçladık. Her kesime hitap edecek çok güzel bir tesis hizmete sunulmuş. Öğrencilerimizi yönlendirebileceğimiz ve faydalanabilecekleri bir yerin olması bizleri ziyadesi ile sevindirdi. İnşallah bundan sonra da burada çok daha güzel etkinlikler yaparız. Bu vesile ile böylesine yararlı bir tesisi ilimize kazandırdığı için Belediye Başkanımıza ve çalışma arkadaşlarına teşekkür eder, başarılı hizmetlerinin devamını dilerim” dedi.

 
Bu içerik 50 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
120 BİN ÖĞRENCİ YARIYIL TATİLİNE ÇIKTI 120 BİN ÖĞRENCİ YARIYIL TATİLİNE ÇI.. Muş’ta, 2017-2018 eğitim öğretim yılı yarıyıl tatili münasebetiyle Merkez İmam H..
0 yorum EĞİTİM - 20.1.2018
KÖYLERDE KIŞ ÇİLESİ SÜRÜYOR KÖYLERDE KIŞ ÇİLESİ SÜRÜYOR.. Bu yıl kış aylarının normal geçtiği Muş'ta, özellikle kırsal bölgelerde yaşayan ..
0 yorum YAŞAM - 20.1.2018
KÖYLERDE ATLI KIZAKLA HAYVANLARINA BAKIYORLAR KÖYLERDE ATLI KIZAKLA HAYVANLARINA .. Varto İlçesinde besiciler, atlı kızakla hem hayvanlarına yem götürüyor hem de kö..
0 yorum GÜNCEL - 20.1.2018
Üye Bilgi