Bu İçeriği Paylaş
11 Ocak 2018 Perşembe

BİLGİ EVİNDE ÖĞRENCİLER KIYASIYA YARIŞTI

Her gün farklı etkinliklerle vatandaşların en uğrak yeri haline gelen Muratpaşa Mahallesi Bilgi Evinde 7’nci sınıflara yönelik bilgi yarışması düzenlendi


Hizmete açıldıktan sonra çocukların, öğrencilerin ve bayanların ikinci evi olarak kullandığı Muratpaşa Mahallesi Bilgi Evi, son olarak Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu öğrencilerinin Bilgi Yarışması’na ev sahipliği yaptı. Okul yönetimi tarafından hazırlanan sorularla kıyasıya yarışan öğrenciler, unutulmaz bir gün yaşadı. Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Müdürü Arzu Uslu ve öğretmenler nezaretinde gelen öğrencilerle yakından ilgilenen Bilgi Evinde görevli personeller, tesisteki faaliyetlerle ilgili kendilerini bilgilendirdi.

Okul Müdürü Arzu Uslu, Muş’a ve Muratpaşa Mahallesi’ne böylesine güzel bir kompleksi kazandırdığı için Belediye Başkanı Feyat Asya ve ekibine teşekkür etti. Bilgi Evlerinin, eğitim konusunda öğrencilerin her türlü ihtiyacına cevap verdiğini kaydeden Uslu, “Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu olarak 7. sınıf öğrencilerimize yönelik bilgi yarışması düzenledik. Yarışmamızın final bölümünü Muratpaşa Mahallesi Bilgi Evinde gerçekleştirerek çocuklara farklı bir ortamı görmelerini sağladık. Bunu yaparken hem öğrencilerimizin kişisel gelişimine katkı sunmayı hem de eğlenmelerini amaçladık. Her kesime hitap edecek çok güzel bir tesis hizmete sunulmuş. Öğrencilerimizi yönlendirebileceğimiz ve faydalanabilecekleri bir yerin olması bizleri ziyadesi ile sevindirdi. İnşallah bundan sonra da burada çok daha güzel etkinlikler yaparız. Bu vesile ile böylesine yararlı bir tesisi ilimize kazandırdığı için Belediye Başkanımıza ve çalışma arkadaşlarına teşekkür eder, başarılı hizmetlerinin devamını dilerim” dedi.

 
Bu içerik 143 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
KÖYLERE HİZMET GÖTÜRME BİRLİK SEÇİMİ YAPILDI KÖYLERE HİZMET GÖTÜRME BİRLİK SEÇİM.. Muş Valiliği 2018 yılı Köylere Hizmet Götürme Birliği (KHGB) Seçimi yapıldı. 95 ..
0 yorum GÜNCEL - 20.4.2018
MUKYAD BAŞKANI REMZİ ÖZÜN: ERKEN SEÇİM ÜLKEMİZE KAZANIM OLSUN MUKYAD BAŞKANI REMZİ ÖZÜN: ERKEN SE.. Türkiye’ye sürekli eğitim ve sağlık alanlarında yatırımlar yapan Muş Kültür ve Y..
0 yorum GÜNCEL - 20.4.2018
ECZANELER ECZANELER.. Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) Sosyoloji Bölüm Başkan Yardımcısı Dr. Öğretim Ü..
0 yorum GÜNCEL - 20.4.2018
Üye Bilgi