Bu İçeriği Paylaş
2 Kasım 2017 Perşembe

KAÇAK SİGARA OPERASYONU

Muş İl Emniyet Müdürlüğü tarafından kentte düzenlenen operasyonlarda 5 bin 500 paket kaçak sigara ele geçirdi


Konu ile ilgili olarak Muş Valiliği’nden yapılan yazılı basın açıklamasında şu ifadelere yer verdi; Muş İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerce Gümrük Kaçağı Sigara Ticareti yaparak kaçakçılıktan gelir elde etme suçu ile ilgili yapılan operasyonda; Bir şahsın aracından 5.500 paket gümrük kaçağı sigara ele geçirilmiştir. Şahıs hakkında konu ile ilgili olarak 5607 SKM suçunda adli işlem yapılmış ve şahıs çıkarıldığı adli mercilerce Adli Kontrol Şartıyla Serbest bırakılmıştır. İlimizde kaçak sigara sevkiyatı yapan ve kaçakçılıktan gelir elde etmeye çalışan şahıslara karşı mücadelemiz kararlılıkla sürdürülecektir.”

 
Bu içerik 149 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
AFRİN KAHRAMANLARI TEKBİRLERLE UĞURLANDI AFRİN KAHRAMANLARI TEKBİRLERLE UĞUR.. Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından Suriye'nin Afrin bölgesinde yürütülmekt..
0 yorum GÜNCEL - 23.2.2018
ÖĞRENCİLER SUSMADI, ÇOCUK İSTİSMARINA “HAYIR” DEDİ ÖĞRENCİLER SUSMADI, ÇOCUK İSTİSMARI.. Muş Alparslan Üniversitesi öğrencileri, çocuk istismarı vakalarına sessiz kalmad..
0 yorum GÜNCEL - 23.2.2018
KADININ YUMURTALIĞINDAN ÇIKAN KİTLE ŞOK ETTİ KADININ YUMURTALIĞINDAN ÇIKAN KİTLE.. 70 yaşındaki kadının yumurtalığından 2,5 kilogramlık kitle çıkartıldı..
0 yorum SAĞLIK - 23.2.2018
Üye Bilgi