Bu İçeriği Paylaş
10 Şubat 2018 Cumartesi

AK PARTİ ŞUBAT AYI DANIŞMA TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

Muş´ta AK Parti İl Teşkilatı, Şubat Ayı İl Danışma Meclis Toplantısı gerçekleştirildi


Muş Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) konferans salonunda gerçekleştirilen toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti İl Başkanı Rahmetullah Yaktı AK Parti'nin hizmetleriyle hem Muş'ta hem de Türkiye'nin her yerinde çok büyük hizmetler yaptığını söyledi.

Muş Teşkilatı olarak Genel Merkez Teşkilatı'nın vermiş olduğu talimatları tamamlama gayreti içerisinde olduklarını aktaran Yaktı, “birlik ve beraberlik o kadar önemli ki bu birlik ve beraberlikten ayrıldıktan sonra aramıza nifak tohumları ekecek olan çok olur diye konuştu

Daha sonra konuşan Muş Belediye Başkanı Feyat Asya da,  En şanslı ad ettiği konulardan birisinin de belediye başkanları ile beraber mutat bir şekilde şurayla çalışmaları olduğunu ifade ederek, “İlçe belediye başkanlarımız ve belde belediye başkanlarımız adeta hayırda 'birbirinizle yarışısın' emrini yerine getirmek üzere her bir başkanımın kendi beldesine bir taş taş üstüne koymakla çalışmalarını müşahede etmekteyiz. Buda bizleri ciddi manada kamçılamaktadır ve daha çok çalışıp daha çok üretip, bu halkın bize tevdi ettiği vekaletin hakkını vermek olacaktır. Adalet ruhumuz asla zedelenmeyecektir, asla zedeletmeyeceğiz." İfadelerini kullandı.

AK Parti Muş Milletvekili Mehmet Emin Şimşek ise, Muş merkezde arsa bulmakta sıkıntı yaşadıklarını hatırlatarak, "Okullarımız için bu konuda da arsa üretmemiz lazım. 16 Nisan'da oy oranımızı yükselttikten sonra elimiz çok güçlü oldu. Gittiğimiz her bakanlıkta yüzde 51 oy aldığımızı ve vatandaşa yatırım sözü verdiğimizi hatırlattık ve onu sermayemiz yaptık. İnşallah bunu daha da yükselteceğiz." diye konuştu.

 
Bu içerik 182 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
YAZ SPOR OKULLARI BAŞLIYOR YAZ SPOR OKULLARI BAŞLIYOR.. Muş Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, tüm branşlarda yaz spor okulları aç..
0 yorum GÜNCEL - 18.6.2018
ŞEHİT AİLELERİNE RAMAZAN BAYRAMI ZİYARETİ ŞEHİT AİLELERİNE RAMAZAN BAYRAMI Zİ.. Vali Vekili Alper Çifci, Ramazan Bayramı dolayısıyla şehit ailelerini ziyaret ed..
0 yorum GÜNCEL - 18.6.2018
CADDE VE SOKAKLAR DEZENFEKTE EDİLİYOR CADDE VE SOKAKLAR DEZENFEKTE EDİLİY.. Muş Belediyesi, sıcak yaz günlerinde sağlık problemlerinin önüne geçmek için ken..
0 yorum GÜNCEL - 18.6.2018
Üye Bilgi