Bu İçeriği Paylaş
3 Kasım 2017 Cuma

CHP'Lİ TEZCAN HAKKINDA SUÇ DUYURUSU

AK Parti Muş Gençlik Kolları Eski Başkan Yardımcısı Ferhat Yalvaç, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hakaret suçlamasıyla CHP Parti Sözcüsü Bülent Tezcan hakkında suç duyurusunda bulundu


CHP Parti Sözcüsü Tezcan'ın söylemleri hakkında Muş Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunan Ferhat Yalvaç, adliye çıkışı açıklamalarda bulundu. Yalvaç, Tekirdağ'da konuşan Tezcan'ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hakkında kullandığı hakaret dolu sözlerinden dolayı Muş Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunduğunu söyledi. Cumhurbaşkanına oy vermiş bir vatandaş olarak bu sorumluluğu almak mecburiyetinde olduğunu ifade eden Yalvaç, şöyle konuştu: Değerli arkadaşlar; Tekirdağ’da konuşan CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan, Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan hakkında kullandığı hakaret dolu sözlerinden dolayı Muş Cumhuriyet Savcılığı’na suç duyurusunda bulunmuş durumdayım. Cumhurbaşkanı Sayın Erdoğan’a oy vermiş bir vatandaş olarak, bu sorumluluğu almak mecburiyetindeyim. Çünkü halk iradesi ile ilk seçilen Cumhurbaşkanı olan Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a yapılan hakaret ve tehditler millete yapılmıştır. Bu yüzden her kim olursa olsun, milleti temsil eden tüm siyasetçilerimizin halk olarak yanında olduğumuzu belirtmek isterim.

Bu ithamlara binaen herkesin kendini benzersiz bir bakış açısına ve dünya modelinin hangi siyasi konjonktürde hangi konumda olduğunu fark edecek açıda olduğunu bilmesi gerekmektedir. Bir başka kişinin görüşünü kendisiyle objektif olarak kıyaslamaya kalkmak büyük bir hezeyan sebebiyet vermektedir. Ne yazık ki bazı düşük öz değerli kimseler ne kadar haksızca davranmış olurlarsa olsunlar kendi duygularını ve değerlerini göz ardı edip rıza temsil etmekten aciz bir vekilin, cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan’a böyle kendini bilmez açıklamaları kabul etmiyorum. Bir ülkenin cumhurbaşkanına bu ifadeler kullanılmaz. Halkın yüzde elli oyunu almış ve dünyaya gönlünü fethetmiş bir öndere genç dava erleri olarak bu durumun kabul edilemez olduğunu ve bizlere kötü bir örnek teşkil etmesi münasebetiyle sayın cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ın yanında olduğumuzu tüm kamuoyuna bildirmekten onur duyarız”

 
Bu içerik 206 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
AFRİN KAHRAMANLARI TEKBİRLERLE UĞURLANDI AFRİN KAHRAMANLARI TEKBİRLERLE UĞUR.. Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından Suriye'nin Afrin bölgesinde yürütülmekt..
0 yorum GÜNCEL - 23.2.2018
ÖĞRENCİLER SUSMADI, ÇOCUK İSTİSMARINA “HAYIR” DEDİ ÖĞRENCİLER SUSMADI, ÇOCUK İSTİSMARI.. Muş Alparslan Üniversitesi öğrencileri, çocuk istismarı vakalarına sessiz kalmad..
0 yorum GÜNCEL - 23.2.2018
KADININ YUMURTALIĞINDAN ÇIKAN KİTLE ŞOK ETTİ KADININ YUMURTALIĞINDAN ÇIKAN KİTLE.. 70 yaşındaki kadının yumurtalığından 2,5 kilogramlık kitle çıkartıldı..
0 yorum SAĞLIK - 23.2.2018
Üye Bilgi