Bu İçeriği Paylaş
3 Kasım 2017 Cuma

CHP'Lİ TEZCAN HAKKINDA SUÇ DUYURUSU

AK Parti Muş Gençlik Kolları Eski Başkan Yardımcısı Ferhat Yalvaç, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hakaret suçlamasıyla CHP Parti Sözcüsü Bülent Tezcan hakkında suç duyurusunda bulundu


CHP Parti Sözcüsü Tezcan'ın söylemleri hakkında Muş Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunan Ferhat Yalvaç, adliye çıkışı açıklamalarda bulundu. Yalvaç, Tekirdağ'da konuşan Tezcan'ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hakkında kullandığı hakaret dolu sözlerinden dolayı Muş Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunduğunu söyledi. Cumhurbaşkanına oy vermiş bir vatandaş olarak bu sorumluluğu almak mecburiyetinde olduğunu ifade eden Yalvaç, şöyle konuştu: Değerli arkadaşlar; Tekirdağ’da konuşan CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan, Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan hakkında kullandığı hakaret dolu sözlerinden dolayı Muş Cumhuriyet Savcılığı’na suç duyurusunda bulunmuş durumdayım. Cumhurbaşkanı Sayın Erdoğan’a oy vermiş bir vatandaş olarak, bu sorumluluğu almak mecburiyetindeyim. Çünkü halk iradesi ile ilk seçilen Cumhurbaşkanı olan Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a yapılan hakaret ve tehditler millete yapılmıştır. Bu yüzden her kim olursa olsun, milleti temsil eden tüm siyasetçilerimizin halk olarak yanında olduğumuzu belirtmek isterim.

Bu ithamlara binaen herkesin kendini benzersiz bir bakış açısına ve dünya modelinin hangi siyasi konjonktürde hangi konumda olduğunu fark edecek açıda olduğunu bilmesi gerekmektedir. Bir başka kişinin görüşünü kendisiyle objektif olarak kıyaslamaya kalkmak büyük bir hezeyan sebebiyet vermektedir. Ne yazık ki bazı düşük öz değerli kimseler ne kadar haksızca davranmış olurlarsa olsunlar kendi duygularını ve değerlerini göz ardı edip rıza temsil etmekten aciz bir vekilin, cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan’a böyle kendini bilmez açıklamaları kabul etmiyorum. Bir ülkenin cumhurbaşkanına bu ifadeler kullanılmaz. Halkın yüzde elli oyunu almış ve dünyaya gönlünü fethetmiş bir öndere genç dava erleri olarak bu durumun kabul edilemez olduğunu ve bizlere kötü bir örnek teşkil etmesi münasebetiyle sayın cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ın yanında olduğumuzu tüm kamuoyuna bildirmekten onur duyarız”

 
Bu içerik 157 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
ŞİFA HASTANESİ, YENİLENEN YÜZÜ İLE HİZMETE DEVAM EDİYOR ŞİFA HASTANESİ, YENİLENEN YÜZÜ İLE .. Kısa süre önce el değiştiren Muş Şifa Hastanesi, bakım ve onarım çalışmalarından..
0 yorum SAĞLIK - 13.12.2017
2 BİN 528 ARAÇ VE SÜRÜCÜSÜ KONTROL EDİLDİ 2 BİN 528 ARAÇ VE SÜRÜCÜSÜ KONTROL .. İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğünce geneli..
0 yorum GÜVENLİK - 13.12.2017
KALE MAHALLESİ’NDE YOL GENİŞLETME ÇALIŞMASI KALE MAHALLESİ’NDE YOL GENİŞLETME Ç.. Belediye ekipleri Kale Mahallesi Fabrika Caddesinde genişletme çalışmalarını sür..
0 yorum GÜNCEL - 13.12.2017
Üye Bilgi