Bu İçeriği Paylaş
23 Mart 2018 Cuma

TERÖR OPERASYONU: 20 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Muş’un Bulanık ve Malazgirt İlçelerinde ‘Nevruz’ sonrası izinsiz ateş yakarak PKK/KCK terör örgütü propagandası yaparak sloganlar atan 20 kişi gözaltına alındı


 Nevruz Bayramı gecesi Muş’un Bulanık ve Malazgirt İlçelerinde izinsiz ateş yakarak PKK/KCK terör örgütü propagandası yaparak sloganlar atan 20 kişi gözaltına alındı.

Alınan bilgilere göre, Muş İl Emniyet Müdürlüğünce Malazgirt ve Bulanık ilçelerinde Nevruz sonrası akşam saatlerinde PKK/KCK terör örgütünün propagandasını yaparak sloganlar eşliğinde ateş ve lastik yakma olaylarının gerçekleşmesi sonrasında olaylara karıştığı tespit edilen şahıslara yönelik operasyon başlatıldı. Yapılan operasyon sonucunda Bulanık İlçesinde 16 ve Malazgirt İlçesinden ise 4 şahıs olmak üzere toplam 20 şahıs yakalandığı ve şahıslar hakkında adli tahkikat devam ettiği bildirildi.

 
Bu içerik 156 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
KÖYLERE HİZMET GÖTÜRME BİRLİK SEÇİMİ YAPILDI KÖYLERE HİZMET GÖTÜRME BİRLİK SEÇİM.. Muş Valiliği 2018 yılı Köylere Hizmet Götürme Birliği (KHGB) Seçimi yapıldı. 95 ..
0 yorum GÜNCEL - 20.4.2018
MUKYAD BAŞKANI REMZİ ÖZÜN: ERKEN SEÇİM ÜLKEMİZE KAZANIM OLSUN MUKYAD BAŞKANI REMZİ ÖZÜN: ERKEN SE.. Türkiye’ye sürekli eğitim ve sağlık alanlarında yatırımlar yapan Muş Kültür ve Y..
0 yorum GÜNCEL - 20.4.2018
ECZANELER ECZANELER.. Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) Sosyoloji Bölüm Başkan Yardımcısı Dr. Öğretim Ü..
0 yorum GÜNCEL - 20.4.2018
Üye Bilgi