Bu İçeriği Paylaş
27 Mart 2018 Salı

AK PARTİ HEYETİNDEN BULANIK’A ZİYARET

AK Parti Muş Milletvekili Mehmet Emin Şimşek, İl Başkanı Rahmetullah Yaktı ile beraber Bulanık ilçesini ziyaret ederek, vatandaşlarla ve partililerle buluştular


Bulanık’ta bir dizi ziyaret ve programlara katılmak üzere ilçeye giden AK Parti heyeti, ilk olarak partililer ve vatandaşlarla sabah kahvaltısında bir araya geldiler. Burada düzenlenen istişare toplantısının ardından vatandaşların ve muhtarların sorunlarını dinleyen Milletvekili Mehmet Emin Şimşek, daha sonra ilçe esnafını gezdiler. İlçe merkezinde bulunan esnafları tek tek ziyaret eden Şimşek ve Yaktı, Bulanık esnafının talepleriyle yakından ilgilendiler.

Bulanık programı ile alakalı gazetecilere açıklamalarda bulunan AK Parti Muş Milletvekili Mehmet Emin Şimşek, şunları söyledi; “Yoğun programlarımıza rağmen Bulanık ilçemizi hiçbir zaman ihmal etmedik. Sadece Bulanık değil, Malazgirt, Varto, Hasköy ve Korkut ilçelerimize de giderek hemşerilerimizle buluşuyoruz. Bugünde teşkilatımız ile birlikte Bulanık’tayız. Bulanık ilçe halkı ile bir kez daha birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Muş’un her bucağında yaşayan hemşerilerimizi Allah için seviyoruz. Hemşerilerimizle, kardeşlerimizle her zaman yan yana olmaktan keyif alıyoruz. Çünkü biz bu millete aşığız, Muşluya aşığız, Bulanıklıya aşığız. Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da dediği gibi biz millete efendi olmaya değil, hizmetkar olamaya geldik. Biz Muşlunun hizmetkarıyız. Kıymetli kardeşlerimiz; Bulanık’ta hizmetin en iyisinin gelmesi için çalışıyoruz. Bulanık’ta belediyemiz ve kaymakamlığımızın bütün yetkileri ilçemiz için seferber olmuş durumda. Geçmiş dönemlere baktığımızda Bulanık’taki devasa değişimi göreceksiniz. Asfaltlanan yollar, temizlenen sokaklar, parklar, kütüphaneler, sosyal yaşam merkezleri vs. Şimdi Bulanık’ta yapılan çalışmaları anlatsam inanın 3-5 saat sürer. Allah şükür, milletin bize verdiği emanete çalışarak sahip çıkıyoruz. Muş’ta hizmete giren Doğalgaz ve altyapı projemizi bu yıl Bulanık ilçemizde de başlatıyoruz. Proje başladığından kısa süre sonra İnşallah Bulanıklılar Doğalgaz ile ısınacak. Bu konuda Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın, Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım’ın, Bakanlar kurulumuzun ve üst düzey bürokratlarımızın bizlere büyük destekleri oluyoruz. Çaldığımız her kapıda, sunduğumuz her projede bize yardımcı oluyorlar, bizleri geri çevirmiyorlar. Ben buradan tüm yöneticilerimize teşekkür ediyor, Bulanık’a yapılan her başarılı çalışmalarda başarılar diliyorum”

AK Parti heyeti daha sonra Bulanık Belediyesi ve Kaymakamlığı tarafından yapılan çalışmaların açılış törenlerine katıldılar.

 
Bu içerik 130 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
CUMHUR İTTİFAKI, TARİHSEL BLOK VE DENGE (3) CUMHUR İTTİFAKI, TARİHSEL BLOK VE D.. Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) Sosyoloji Bölüm Başkan Yardımcısı Dr. Öğretim Ü..
0 yorum GÜNCEL - 25.5.2018
MEHMETÇİK İÇİN TANK GÖRÜNÜMLÜ ROBOT TASARLADILAR MEHMETÇİK İÇİN TANK GÖRÜNÜMLÜ ROBOT.. Muş Rekabet Kurumu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, terörle mücadel..
0 yorum GÜNCEL - 25.5.2018
BELEDİYE MEYDANINDA BİRİNCİ KAT ASFALT KAPLAMA ÇALIŞMALARI BAŞLADI BELEDİYE MEYDANINDA BİRİNCİ KAT ASF.. Üst yapı projesi kapsamında Belediye hizmet binaları önünde başlatılan çalışmala..
0 yorum GÜNCEL - 25.5.2018
Üye Bilgi