Bu İçeriği Paylaş
29 Mayıs 2018 Salı

ŞİMŞEK, TRT KURDİ’DE HİZMETLERİ DEĞERLENDİRDİ

AK Parti Muş Milletvekili Mehmet Emin Şimşek, TRT Kurdî kanalı sabah haberleri canlı yayınına konuk olarak katılarak, Muş’ta yapılan projeleri ve yatırımları değerlendirdi


AK Parti Muş Milletvekili ve 1. Sıra adayı Mehmet Emin Şimşek, TRT- TRT Kurdi Muş Muhabiri Şahin Şahin’in konuğu olarak canlı yayında 24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve genel seçimleri değerlendirdi. Muş’ta yapılan yatırımlara kısaca değinen Şimşek, birçok yeni projenin uygun görüldüğü ve yatırıma dönüşeceğini söyledi. Bu yıl sadece 94 okulun yapılacağını, sulama ve üniversite alanında yapılan yatırımlara değinen Şimşek, “Yeni seçimde bir aday arkadaşlarımız ile birlikte Muş’a geldik. Muş’a inerken tattığımız o zevk, o heyecan hakikatten giderek artıyor. Kente geldiğimiz zaman yaklaşık iki saat boyunca havaalanında kaldık. Halkımıza minnettarız. Bu seçimin öncelikle özelde bu topluma, Muş’umuza, Türkiye’mize, bölgemize hayırlar getirmesini diliyorum. Buradan da AK Parti olarak diğer bütün partilere başarılar diliyoruz. Her parti mutlaka kendisi için gayret edecektir. Biz AK Parti ailesi olarak çalışmalarımıza başladık” dedi.

“DURMAK YOK DİYORUZ VE YOLA DEVAM EDİYORUZ”

Biz parti olarak özgürlükten yanayız. AK Parti olarak biz milletin teveccühü ve desteğiyle yaklaşık olarak 16 yıldır büyüyen bir iktidarla geliyoruz. Biz Muş’a geldik, seçime girdik. Yatırımlarımız durdu mu? Hayır. Duracak mı peki? Hayır, durmayacakta. Yine biz devam edeceğiz, hiçbir zaman seçim takvimiyle birlikte, seçim yatırımı olmadı bizde. Biz yatırımlarımıza her zaman devam ettik. Nedir bunlar; bizim üniversitemiz büyüyor. Buraya gelen her öğrenci bizler için bir kıymettir. Bu sene üniversitemize ciddi öğrenci sayısı artışı olacaktır ve aynı zamanda öğretim görevlisi sayısı da artıyor. Muş’ta en küçüğü beş derslik olmak üzere, 94 tane yeni ilköğretim okulu açıyoruz. Çoğunun ihalesi yapıldı, yapılmaya devam ediyor. 13 tane de bizim lise ölçeğinde binalar yapılıyor. Muş’ta derslik sayısı da giderek artıyor. Bu seçim gerçekten çok daha önemli bir noktaya geldi. Biz eğer Recep Tayyip Erdoğan’ı kaybedersek Türkiye büyümeyecektir. Yine eskisi gibi muhtaç bir Türkiye konuma düşeriz. Durmak yok diyoruz ve yola devam ediyoruz. Rabbim bizim bu bölgemize, coğrafyamıza huzur getirsin, barış getirsin.”

 
Bu içerik 112 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
PKK/KCK OPERASYONU: 8 KİŞİ TUTUKLANDI PKK/KCK OPERASYONU: 8 KİŞİ TUTUKLAN.. Muş’ta, PKK/KCK terör örgütüne yönelik düzenlenen operasyonlarda 25 kişi gözaltı..
0 yorum GÜNCEL - 20.6.2018
CHP HEYETİ, TSO’YU ZİYARET ETTİ CHP HEYETİ, TSO’YU ZİYARET ETTİ.. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Muş İl Başkanı ve Milletvekili Adayları, Muş Ticar..
0 yorum GÜNCEL - 20.6.2018
YEKDEŞ: BU SEÇİMDE SİSTEM DEĞİŞİYOR YEKDEŞ: BU SEÇİMDE SİSTEM DEĞİŞİYOR.. 24 Haziranda yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği genel ..
0 yorum GÜNCEL - 20.6.2018
Üye Bilgi