Bu İçeriği Paylaş
11 Ocak 2018 Perşembe

VALİ, VATANDAŞLARIN TALEPLERİNİ DİNLEDİ

Muş Valisi Aziz Yıldırım, vatandaşlarla bir araya gelerek onların sorun ve taleplerini dinledi


Valilik toplantı salonunda gerçekleşen ‘Halk Günü’ görüşmelerinde Vali Aziz Yıldırım’a, Hasköy Kaymakamı Ahmet Özkan eşlik etti. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Serdar Özkan, Halk Sağlığı Müdür V. Kenan Akpolat, Milli Eğitim Müdürü Metin İlci, Aile ve Sosyal Politikalar Müdürü Abdulbari Aksoy, İŞKUR İl Müdürü Mehmet Emin Turan’da toplantıda hazır bulundular.

İlk olarak bayanlara yönelik düzenlenen programda 24 vatandaşla görüşen Vali Yıldırım, “Bizler Devletin şefkatli yüzünü göstermeye devam edeceğiz, vatandaşlarımızı sorunlarıyla baş başa bırakmayacak onların sorununu paylaşarak gidermeye özen göstereceğiz. Bizler burada Muş’a ve Muşlu’ya hizmet için çalışıyoruz. Devletimizin kanunlar ölçüsünde bize sunduğu imkânlar ölçüsünde sizlerin ihtiyaçlarını gidermeye çalışacağız. Kamuya personel alımı konusunda herhangi bir tasarrufumuz yok. İŞKUR bünyesinde ise şartları tutanlar için özel sektör ve Toplum Yararına Çalışma Programları gibi seçenekler bulunmaktadır. “dedi.

Daha sonra halk günü görüşmelerinde erkeklerin sorun ve taleplerini dinleyen Vali Yıldırım, onların sorun ve taleplerinin çözümü noktasında da ilgili kurum müdürlerine talimat verdi.

 
Bu içerik 56 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
120 BİN ÖĞRENCİ YARIYIL TATİLİNE ÇIKTI 120 BİN ÖĞRENCİ YARIYIL TATİLİNE ÇI.. Muş’ta, 2017-2018 eğitim öğretim yılı yarıyıl tatili münasebetiyle Merkez İmam H..
0 yorum EĞİTİM - 20.1.2018
KÖYLERDE KIŞ ÇİLESİ SÜRÜYOR KÖYLERDE KIŞ ÇİLESİ SÜRÜYOR.. Bu yıl kış aylarının normal geçtiği Muş'ta, özellikle kırsal bölgelerde yaşayan ..
0 yorum YAŞAM - 20.1.2018
KÖYLERDE ATLI KIZAKLA HAYVANLARINA BAKIYORLAR KÖYLERDE ATLI KIZAKLA HAYVANLARINA .. Varto İlçesinde besiciler, atlı kızakla hem hayvanlarına yem götürüyor hem de kö..
0 yorum GÜNCEL - 20.1.2018
Üye Bilgi