Bu İçeriği Paylaş
11 Ocak 2018 Perşembe

VALİ, VATANDAŞLARIN TALEPLERİNİ DİNLEDİ

Muş Valisi Aziz Yıldırım, vatandaşlarla bir araya gelerek onların sorun ve taleplerini dinledi


Valilik toplantı salonunda gerçekleşen ‘Halk Günü’ görüşmelerinde Vali Aziz Yıldırım’a, Hasköy Kaymakamı Ahmet Özkan eşlik etti. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Serdar Özkan, Halk Sağlığı Müdür V. Kenan Akpolat, Milli Eğitim Müdürü Metin İlci, Aile ve Sosyal Politikalar Müdürü Abdulbari Aksoy, İŞKUR İl Müdürü Mehmet Emin Turan’da toplantıda hazır bulundular.

İlk olarak bayanlara yönelik düzenlenen programda 24 vatandaşla görüşen Vali Yıldırım, “Bizler Devletin şefkatli yüzünü göstermeye devam edeceğiz, vatandaşlarımızı sorunlarıyla baş başa bırakmayacak onların sorununu paylaşarak gidermeye özen göstereceğiz. Bizler burada Muş’a ve Muşlu’ya hizmet için çalışıyoruz. Devletimizin kanunlar ölçüsünde bize sunduğu imkânlar ölçüsünde sizlerin ihtiyaçlarını gidermeye çalışacağız. Kamuya personel alımı konusunda herhangi bir tasarrufumuz yok. İŞKUR bünyesinde ise şartları tutanlar için özel sektör ve Toplum Yararına Çalışma Programları gibi seçenekler bulunmaktadır. “dedi.

Daha sonra halk günü görüşmelerinde erkeklerin sorun ve taleplerini dinleyen Vali Yıldırım, onların sorun ve taleplerinin çözümü noktasında da ilgili kurum müdürlerine talimat verdi.

 
Bu içerik 126 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
KÖYLERE HİZMET GÖTÜRME BİRLİK SEÇİMİ YAPILDI KÖYLERE HİZMET GÖTÜRME BİRLİK SEÇİM.. Muş Valiliği 2018 yılı Köylere Hizmet Götürme Birliği (KHGB) Seçimi yapıldı. 95 ..
0 yorum GÜNCEL - 20.4.2018
MUKYAD BAŞKANI REMZİ ÖZÜN: ERKEN SEÇİM ÜLKEMİZE KAZANIM OLSUN MUKYAD BAŞKANI REMZİ ÖZÜN: ERKEN SE.. Türkiye’ye sürekli eğitim ve sağlık alanlarında yatırımlar yapan Muş Kültür ve Y..
0 yorum GÜNCEL - 20.4.2018
ECZANELER ECZANELER.. Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) Sosyoloji Bölüm Başkan Yardımcısı Dr. Öğretim Ü..
0 yorum GÜNCEL - 20.4.2018
Üye Bilgi