Bu İçeriği Paylaş
30 Ekim 2017 Pazartesi

DÖVİZ BÜROSUNU SOYAN HIRSIZLAR YAKALANDI

İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, bir döviz bürosunu soyan 4 kişiden birinin elindeki poşetten yola çıkarak zanlılardan üçünü gözaltına aldı


İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, bir döviz bürosunu soyan 4 kişi için başlattığı çalışma sonucu zanlılardan üçünü gözaltına aldı. Atatürk Bulvarı'ndaki döviz bürosunun sahibi bankaya gitmek için iş yerinden ayrıldı. Bunun üzerine zanlılardan üçü çevreyi gözetlerken biri de tornavidayla iş yerinin kapısını kırarak içeri girdi. Zanlılar döviz bürosundaki 5 bin avro, 4 bin 500 dolar ve 23 bin lirayı poşete doldurarak bölgeden uzaklaştı.

“ZANLININ ELİNDEKİ POŞET ONLARI ELE VERDİ”

Soygun, çevredeki iş yerlerinin güvenlik kamerasınca kaydedildi. Güvenlik kameralarını inceleyen polis ekipleri, zanlıların elindeki poşetin Diyarbakır'daki bir giyim mağazasına ait olduğunu belirledi. Bunun üzerine ekipler, Diyarbakır ve Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü ile irtibata geçerek 4 zanlıdan birini Diyarbakır'da ikisini Şanlıurfa'da yakaladı. Ekipler, döviz bürosundan çalınan paranın bir miktarını da ele geçirdi. Zanlılar, emniyetteki işlemlerinin ardından sevk edildiği adli makamlarca tutuklandı. Diğer zanlı aranıyor.

 
Bu içerik 139 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
AFRİN KAHRAMANLARI TEKBİRLERLE UĞURLANDI AFRİN KAHRAMANLARI TEKBİRLERLE UĞUR.. Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından Suriye'nin Afrin bölgesinde yürütülmekt..
0 yorum GÜNCEL - 23.2.2018
ÖĞRENCİLER SUSMADI, ÇOCUK İSTİSMARINA “HAYIR” DEDİ ÖĞRENCİLER SUSMADI, ÇOCUK İSTİSMARI.. Muş Alparslan Üniversitesi öğrencileri, çocuk istismarı vakalarına sessiz kalmad..
0 yorum GÜNCEL - 23.2.2018
KADININ YUMURTALIĞINDAN ÇIKAN KİTLE ŞOK ETTİ KADININ YUMURTALIĞINDAN ÇIKAN KİTLE.. 70 yaşındaki kadının yumurtalığından 2,5 kilogramlık kitle çıkartıldı..
0 yorum SAĞLIK - 23.2.2018
Üye Bilgi