Bu İçeriği Paylaş
14 Şubat 2018 Çarşamba

AK PARTİ HEYETİ MUŞ TSO’YU ZİYARET ETTİ

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Muş İl Başkanlığı’na seçilen Rahmetullah Yaktı iade-i ziyaretleri kapsamında Muş Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti


Kısa bir süre önce Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Muş İl Başkanlığı’na seçilen Rahmetullah Yaktı iade-i ziyaretlere başladı. Muş Ticaret ve Sanayi Odası (MUŞ TSO) Başkanı Fatih Cengiz, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte AK Parti heyetini karşıladı.

Muş Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret eden Yaktı, Muş için birlik ve beraberlik içerisinde olacaklarını söyledi. Göreve seçildiği günden itibaren çalışmalara yoğun bir şekilde başladıklarını belirten Yaktı, fırsat buldukça iade-i ziyaretler yapmak istediklerini ve bu bağlamda sivil toplum kuruluşu olarak ilk önce Muş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığını ziyaret ettiklerini ifade etti.

“ŞEHRİN SORUNLARINI BİRLİKTE ELE ALIP ÇÖZÜME KAVUŞTURACAĞIZ”

Şehrin ekonomisiyle yakından ilgilenen Muş Ticaret ve Sanayi Odası ile sürekli diyalog içerisinde olacaklarını, istişare yapacaklarını belirten AK Parti Muş İl Başkanı Rahmetullah Yaktı, “göreve geldikten sonra bizleri ziyaret ederek başarı dileklerini ileten Muş Ticaret ve Sanayi Odası’na iade-i ziyarette bulunmak için geldik. Bizlere göstermiş oldukları ilgi için ayrıca teşekkür ediyor, şükranlarımızı sunuyoruz. İşadamlarımızla, esnaflarımızla sürekli bir araya gelerek Muş’a için daha fazla çalışmaya gayret göstereceğiz. Şehrin sorunlarını birlikte ele alıp çözüme kavuşturacağız. Teşkilatımızın tüm kademelerinde görev alan arkadaşlarımızın da bizim de en büyük gayemiz budur” diye konuştu.

“İŞADAMLARIMIZIN, ÜYELERİMİZİN SORUN VE SIKINTILARINI BİRLİKTE ÇÖZECEĞİZ”

AK Parti Muş İl Başkanlığı heyetine bu nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür eden Muş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Fatih Cengiz, “Daha önce arkadaşlarımızla birlikte hayırlı olsun ziyaretinde bulunduğumuz AK Parti teşkilatını bugün burada ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Sayın Başkanımız Rahmetullah Yaktı’nın da ifade ettiği gibi Muş’un gelişmesi, kalkınması ve ekonomisi için hep birlikte istişare etmeye, çalışmaya devam edeceğiz. İşadamlarımızın, üyelerimizin sorun ve sıkıntılarını birlikte çözeceğiz. Kendilerine de yeni görevinde bir kez daha başarılar diliyoruz” şeklinde konuştu.

Muş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Fatih Cengiz, ziyaret anısına AK Parti Muş İl Başkanı Rahmetullah Yaktı’ya lale işlemeleri çini plaket takdim etti.

 
Bu içerik 184 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
YAZ SPOR OKULLARI BAŞLIYOR YAZ SPOR OKULLARI BAŞLIYOR.. Muş Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, tüm branşlarda yaz spor okulları aç..
0 yorum GÜNCEL - 18.6.2018
ŞEHİT AİLELERİNE RAMAZAN BAYRAMI ZİYARETİ ŞEHİT AİLELERİNE RAMAZAN BAYRAMI Zİ.. Vali Vekili Alper Çifci, Ramazan Bayramı dolayısıyla şehit ailelerini ziyaret ed..
0 yorum GÜNCEL - 18.6.2018
CADDE VE SOKAKLAR DEZENFEKTE EDİLİYOR CADDE VE SOKAKLAR DEZENFEKTE EDİLİY.. Muş Belediyesi, sıcak yaz günlerinde sağlık problemlerinin önüne geçmek için ken..
0 yorum GÜNCEL - 18.6.2018
Üye Bilgi