Bu İçeriği Paylaş
2 Aralık 2016 Cuma

3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ

AK Parti Muş milletvekili Mehmet Emin Şimşek, 3 Aralık Dünya Engelliler günü dolaysıyla kutlama mesajı yayındı


Yazılı açıklama, engellilere Muş’ta hizmet noktasında herkesin duyarlı olduğuna vurgu yapan Şimşek, açıklamasını şöyle sürdürdü; “Türkiye'nin her yerinde olduğu gibi güzel Muş'umuzda da engelli kardeşlerimizin mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşaması için elimizden geleni yapmaktayız.

Muş'ta bulunan vatandaşlarımız, tüm kurumlarımız, özel sektör ve gönüllü sivil toplum örgütleri engelli kardeşlerimize hizmet noktasında en üst performansta düşünmekte ve çalışmaktadır. Biz her zaman ve her ortamda engelli kardeşlerimizin yanındayız.

Dünya engelliler günü nedeniyle bir kez daha engelli vatandaşlarımıza ve ailelerine saygılar sunuyorum.”

 
Bu içerik 410 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
11. ULUSAL SPOR BİLİMLERİ ÖĞRENCİ KONGRESİ SONA ERDİ 11. ULUSAL SPOR BİLİMLERİ ÖĞRENCİ K.. Muş Alparslan Üniversitesinin ev sahipliğinde Spor Bilimleri Derneği’nin katkıla..
0 yorum GÜNCEL - 24.4.2018
“MUŞ İLİ DOĞAL TARIM VE HAYVANCILIK POTANSİYELİNİN SONUÇ DEĞERLENDİRMESİ” “MUŞ İLİ DOĞAL TARIM VE HAYVANCILIK.. Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) Mühendislik Mimarlık Fakültesi Öğretim Üyesi Yr..
0 yorum GÜNCEL - 24.4.2018
OKULLAŞMA ORANININ EN DÜŞÜK OLDUĞU İL MUŞ OLDU OKULLAŞMA ORANININ EN DÜŞÜK OLDUĞU .. Türkiye genelinde ortaöğretimde net okullaşma oranın en düşük olduğu il yüzde 50..
0 yorum EĞİTİM - 24.4.2018
Üye Bilgi