Bu İçeriği Paylaş
22 Şubat 2018 Perşembe

ŞİFA HASTANESİNDEN ÜCRETSİZ SAĞLIK TARAMASI

Özel Muş Şifa hastanesi sosyal sorumluluk projelerine destek vererek Şehit Murat Yılmaz Bilgi evinde vatandaşlara ücretsiz sağlık taraması yaptı


Özel Muş Şifa Hastanesi Muş'ta sağlık çalışmalarına devam ediyor. Kısa bir süre önce yeniden yapılanan Özel Muş Şifa hastanesi, teknik alt yapısı ve fiziki koşullarını daha elverişli hale getirip Muş'ta daha kaliteli sağlık hizmeti vermeye başlayarak il dışına sevklerin azalmasına katkı sunuyor. Muş'ta sadece hastane bünyesinin haricinde toplum yararına yapılan çalışmalara da sağlık anlamında katkı sunmaya başlayan Özel Muş Şifa hastanesi bu kapsamda Şehit Murat Yılmaz Bilgi evinde ücretsiz sağlık taraması yaptı.

Şehit Murat Yılmaz Bilgi evinde gerçekleştirilen sağlık taraması hakkında açıklama yapan hastane kalite koordinatörü Burdem Çağıl Bingöl; "Sadece sağlık sektörüyle yetinmeyip sosyal sorumluluk projelerinde de yer alıyoruz. Bugün burada yarın başka yerde karşınıza çıkmamız muhtemel ihtimaldir. Belediyemizin kurmuş olduğu Şehit Murat Yılmaz Bilgi Evi’ne gelmekten ötürü çok mutluyuz. Hastanemiz, her an her saat ve her yerde hizmet verdiği gibi burada da insanlarımıza katkı ve fayda sağlamaya devam ediyor. Bugün arkadaşlarımızla beraber gerçekleştirdiğimiz şeker ölçümü ve tansiyon kontrolü umarız burada ki misafirlerimizi bir nebze mutlu etmiştir. Bundan sonra ki belediyemizin yaptığı sosyal sorumluluk projelerinde de yer almaktan onur duyarız."dedi.

Bingöl Özel Muş Şifa hastanesinin yapmış olduğu sağlık yatırımlarına da değinerek;“Hastanemiz her geçen gün hizmet kalitesini arttırmakta Muş ve civar bölgelerin daha kaliteli sağlık hizmeti ile buluşması adına kendini yenilemektedir. Teknik alt yapı, fiziki koşullar ve en önemlisi uzman hekim kadrosunu güçlendirdi. Kurumsal vizyonumuzu tamamen hasta odaklı hasta memnuniyetine dayalı hale getirdik. Hekim kadromuzda akademik ünvanlı, alanlarında başarılı doktorlarla güçlendirdik. Profesör, doçent, yardımcı doçent ve uzmanlardan oluşan 21 kişilik güçlü, etik, başarılı ekibimiz ile verilen sağlık hizmetini en üst seviyelere ulaştırma gayretindeyiz.  Mevcut yoğun bakımımızı daha efektif kullanabilmek adına basamak derecemiz ve yatak sayımızla ilgili iyileştirme çalışması yapmak niyetindeyiz, böylelikle il dışı sevklerin azalması, yol sebebi ile oluşabilecek risklerin aza indirgenmesi, hasta ve hasta yakınlarının Elazığ, Malatya, Diyarbakır, Van illerine gitme gerekliliğini minimum düzeye indirmeyi hedefliyoruz.İlin tek özel hastanesi olarak sağlık alanında elimizden gelen, üzerimize düşen ne varsa biz hazırız. Muş ilinin desteği, güveni ve sahiplenmesi kendimizi yenilememizde yol göstericimiz olmuştur. En kaliteli sağlık hizmetini halkımızla buluşturmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz."dedi. 

 
Bu içerik 199 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
AKŞENER YAĞMUR NEDENİYLE MİTİNGİ YARIDA KESTİ AKŞENER YAĞMUR NEDENİYLE MİTİNGİ YA.. İYİ Parti'nin cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener, Muş'un Hasköy ilçesinde partisi..
0 yorum SİYASET - 17.6.2018
PROTOKOL RAMAZAN BAYRAMINDA BİR ARAYA GELDİ PROTOKOL RAMAZAN BAYRAMINDA BİR ARA.. Ramazan Bayramı nedeniyle Atatürk Çocuk Parkı'nda bayramlaşma töreni düzenlendi..
0 yorum GÜNCEL - 17.6.2018
MİLLETVEKİLİ ŞİMŞEK İLÇELERDE VATANDAŞLARLA BAYRAMLAŞTI MİLLETVEKİLİ ŞİMŞEK İLÇELERDE VATAN.. AK Parti Muş Milletvekili ve vekil adayı Mehmet Emin Şimşek Muş’un ilçelerinde v..
0 yorum SİYASET - 17.6.2018
Üye Bilgi