Bu İçeriği Paylaş
3 Aralık 2017 Pazar

BAKANLAR VE GENEL BAŞKAN YARDIMLARI MUŞ’TA

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, "Tasalanma yiğidim zaman bizden yanadır, Muş senden Türkiye senden yanadır. Cumhurbaşkanımızın arkasından, onunla beraber yürüyeceğiz." dedi


Bakan Bak, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Yeni Spor Salonu'nda yapılan AK Parti Muş 6. Olağan İl Kongresi'nde yaptığı konuşmada, Sultan Alparslan'ın Anadolu'nun kapılarını açtığı kentte bulunmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirtti.

"Bugün güzel bir kongre yapıyoruz salonumuz tıklım tıklım dolu." diyen Bakan Bak, "Tasalanma yiğidim zaman bizden yanadır, Muş senden Türkiye senden yanadır. Cumhurbaşkanımızın arkasından, onunla beraber yürüyeceğiz. Durmak yok, yola devam" ifadesini kullandı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz de kendini evinde gibi hissettiğini vurgulayarak, "Kongremizin ülkemize ve Muş'a hayırlar getirmesini diliyorum." diye konuştu. AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin de Muş'a bugüne kadar büyük hizmetler yapıldığını anlattı. "Kongremizin Muş'a partimize ülkemize demokrasimize hayırlar getirmesini diliyorum. Kongrelerimiz bizim bayramlarımız, şölenlerimizdir." ifadesini kullanan Şahin, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Bu vesile ile bu topraklarımızı bize vatan olarak emanete eden şehitlerimize rahmetle anıyorum, gazilerimize sağlıklı uzun ömürler diliyorum. Sizlerin emekleriyle bugüne kadar Muş'umuza ülkemize çok büyük hizmetlerde bulunduk ancak daha yapacak çok işimiz var. Biz çok büyük bir aileyiz. Birbirine kenetlenmiş büyük bir gönüllüler topluluğuyuz. Bütün gençlik, kadın kolları, ana kademe ile ilk seçilmiş Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı asla yalnız bırakmayacağız. Ona asla mahcup olmayacağız. Cumhurbaşkanımız, başbakanımız bu kutlu yolculukta asla yalnız yürümeyecekler. Gece gündüz demeden çalışmalarımıza hız kazandıracağız. Bu salona yansıyan coşkunuz sevdanız 2019 zaferlerimizin müjdecisidir."

 
Bu içerik 229 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
AFRİN’İN KAHRAMANLARI MUŞ’A DÖNDÜ AFRİN’İN KAHRAMANLARI MUŞ’A DÖNDÜ.. Muş Valisi Aziz Yıldırım, Türk Silahlı Kuvvetlerinin öncülüğünde sınır ötesinde ..
0 yorum GÜNCEL - 22.5.2018
VALİ YILDIRIM KÖY ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR VALİ YILDIRIM KÖY ZİYARETLERİNİ SÜR.. Muş Valisi Aziz Yıldırım, Ramazan ayından itibaren beldelere ve köylere ziyaretl..
0 yorum GÜNCEL - 22.5.2018
İLKOKUL MEZUNU KÖYDE 8 KİTAP YAZDI İLKOKUL MEZUNU KÖYDE 8 KİTAP YAZDI.. Hasköy İlçesine bağlı Gökyazı Köyünde ilkokul mezunu Cezayir Yıldız (64), 10 yıl..
0 yorum YAŞAM - 22.5.2018
Üye Bilgi