Bu İçeriği Paylaş
13 Nisan 2018 Cuma

KAVGA İHBARINA GİDEN POLİSE SÜRPRİZ

Muş’ta bir yılı aşkın süredir sosyal medya üzerinde kurulup, çok sayıda Muşlu vatandaşa ulaşmayı başaran Muş Şivesi Grubu üyeleri, Türk Polis Teşkilatının 173. Kuruluş Yıl Dönümü ve Polis Haftası dolayısıyla polis ekiplerine sürpriz yapmak istedi


Kentteki Necmettin Dede Parkında bir araya gelen grup üyeleri, burada 155 Polis İmdat Hattını arayarak kavga olduğunu ve ekip gönderilmesini istedi. Kendileri için hazırlanan sürprizden habersiz bölgeye ulaşan polis ekipleri, grup tarafından meşaleli ve pastalı karşılandı.

Grup, olay yerine intikal eden polis ekiplerine pasta ikram ederek, “En büyük polis bizim polis” sloganı attı. Polis ekipleri, sürprizden dolayı grup üyelerine teşekkür etti.

Muş Şivesi Grubu Yöneticisi Mehmetşah Karakaya, burada bir açıklama yaptı. Kurulduğu ilk günden bu yana ülkemizin 780 bin kilometre karesinin her karışında görevinin başında olan canını hiçe sayarak ülkenin selameti için görev yapan tüm polis teşkilatının yıl dönümünü tebrik eden Karakaya, vatandaşın her daim polisinin yanında olduğunu söyledi.

“POLİS TEŞKİLATININ 173. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜNÜ TEBRİK EDİYORUZ”

Muş Şivesi Grubu olarak her zaman Polis teşkilatının yanında yer aldıklarının altını çizen Karakaya, “Muş şivesi gurubu olarak hepinizi en kalbi duygularımızla selamlıyor, rabbimizde birliğimizi ve dirliğimizi daim kılmasını temenni ediyoruz. Grup olarak bundan 173 yıl önce milletimizin selameti ve güvenliği için kurulan gözünü kırpmadan bizi korumak adına kendini ifade eden ülkemizin en önemli teşkilatlarından olan polis teşkilatının 173. Kuruluş yıl dönümünü tebrik ediyoruz. Kurulduğu ilk günden bu yana ülkemizin 780 bin kilometre karesinin her karışında görevinin başında olan canını hiçe sayarak ülkemizin selameti için görev yapan tüm polis teşkilatı huzurumuzun teminatıdır” dedi.

“ASIK SURATLI POLİS İSTEMİYORUZ”

“Emniyetimizin güzide camiası grup olarak istedik ki kendimizce polis teşkilatımızın yıl dönümünü farklı olarak kutlayalım” diye kaydeden Karakaya, “Grup olarak elimizden gelen tüm katkıları emniyet camiamıza her zaman sunmaya hazır olduğumuzu, barış ve huzurumuzun teminatı için tüm imkanlarımızla çalışacağımızı ifade etmek istiyoruz. Polis denince aklımıza asık surat değil şimdi ki gibi her zaman güler yüz ve bize her zaman kolaylık sağlayan kardeşlerimiz hiç eksik olmasın” diye ifade etti.

Grup üyeleri ise her zaman Polis ve askerlerin yanında olduklarını ve ne gerekiyorsa her daim hazır olduklarını söylediler. Öte yandan grup üyeleri ve polis ekipleri hatıra fotoğrafı çektirerek daha sonra dağıldılar.

 

 
Bu içerik 79 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
YAZ SPOR OKULLARI BAŞLIYOR YAZ SPOR OKULLARI BAŞLIYOR.. Muş Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, tüm branşlarda yaz spor okulları aç..
0 yorum GÜNCEL - 18.6.2018
ŞEHİT AİLELERİNE RAMAZAN BAYRAMI ZİYARETİ ŞEHİT AİLELERİNE RAMAZAN BAYRAMI Zİ.. Vali Vekili Alper Çifci, Ramazan Bayramı dolayısıyla şehit ailelerini ziyaret ed..
0 yorum GÜNCEL - 18.6.2018
CADDE VE SOKAKLAR DEZENFEKTE EDİLİYOR CADDE VE SOKAKLAR DEZENFEKTE EDİLİY.. Muş Belediyesi, sıcak yaz günlerinde sağlık problemlerinin önüne geçmek için ken..
0 yorum GÜNCEL - 18.6.2018
Üye Bilgi